Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Zde naleznete nastavení Vašeho účtu a správu vozidel.Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvacet-čtyři:

Pro prohlížení soukromých zpráv se nejprve přihlaste.
Novinky
Od: Dana Zimová
Vloženo: 22. 8. 2012, 11:23

O víkendu odjela do nového domova první štěnda. Eroll a Eliotte měli to štěstí, že si je vybrali velice příjemní mladí lidé z Prahy. Budou bydlet spolu v nádherném domku se zahradou a majitelé s nimi kromě výstav plánují i sportovní aktivity.Jistě je čeká nádherný život plný zážitků a úspěchů.Od: Dana Zimová
Vloženo: 16. 8. 2012, 13:39

Doba pokročila, štěňátka nám dospěla do 8 týdnů a tento víkend už nás pomalu začnou opouštět do nových domovů k lidem, kteří určitě ocení jejich skvělou povahu. Tři zlatí pejsci ještě na nové páníčky čekají a proto pokud vám chybí úžasný psí kamarád nebo máte chuť sportovat a potřebujete parťáka, neváhejte nás kontaktovat.

ENZO
První a největší štěně z vrhu, porodní váha 350 g. Mohutný zlatý pejsek s bílou lysinkou, nevinným výrazem a výrazným neuzavřeným límcem. Je spíše klidné rozvážné povahy, při hře se umí pořádně rozdivočit a dát najevo svou sílu. Vyhledává společnost lidí, rád se mazlí, je velice kontaktní, ale dovede se zabavit i sám, trpělivě žvýká kousadlo nebo si hraje s hračkami.


EROLL
Narodil se jako poslední s porodní váhou 330 g. Perfektně stavěný zlatý pejsek s nádhernou hlavou, výraznýma očima a uzavřeným límcem. Velice živý a společenský pejsek, neustále ve střehu a připravený zapojit se do jakékoliv činnosti. Výborný hlídač, neúnavný bojovník ale i veliký mazel a uličník. Má předpoklady pro výstavní kariéru a určitě vynikne díky své soutěživosti i v nějakém psím sportu.


ENRICO
Předposlední štěně ve vrhu s porodní váhou 330 g (stejně jako Eroll). Atleticky stavěný pejsek s částečným límcem a výraznou zlatou barvou. Pokud dostane příležitost, bude skvělým sportovcem například v agility, kde může vyniknout jeho šikovnost, inteligence a schopnost rychle se vše naučit. Určitě se ale neztratí ani ve výstavním kruhu.


Všichni kluci dostali do vínku nádhernou hlavu, perfektní stavbu, skvělé úhlení , výraznou zlatou barvu a bezproblémovou kontaktní povahu. V naší chovatelské stanici se je kromě běžné péče snažíme co nejvíce socializovat. Vychováváme je s láskou v domácím prostředí, jsou v kontaktu s dětmi, dospělými psy. Mají k dispozici velký venkovní travnatý prostor.

Do FOTOALBA jsem přidala pár aktuálních fotek kluků.Od: Dana Zimová
Vloženo: 29. 7. 2012, 11:32

Ve čtvrtek nám bylo 5 týdnů - už jsme velké děti a tak chodíme na poznávací výlety do přírody. Samozřejmě pod dohledem mamky, babičky a tetiček.

Všechny holčiny už našly své páníčky, kteří je očekávají v nových domovech, ale někteří kluci ještě hledají prima domovy. Proto mě neváhejte kontaktovat pokud postrádáte skvělého kamaráda, společníka nebo sportovně založeného parťáka.

Ve FOTOALBU jsou nové fotečky z našeho řádění venku.Od: Dana Zimová
Vloženo: 16. 7. 2012, 19:00

Štěníkům ještě nebyly tři týdny a už utíkali z porodní bedny. Nastalo proto stěhování do většího "kuchyňského" výběhu a velké zkoumání nového prostoru.

Od pátku už papáme kromě mlíčka od mámy máčené granulky s jogurtem - jak nám chutná se můžete přesvědčit ve FOTOALBU.
Dnes jsem se pokoušela zdokumentovat jak štěňata rostou. Netušila jsem jak nadlidský úkol mě čeká - přesvědčit ty diblíky aby se alespoň na chvilku zastavili se ukázalo téměř nemožné. Proto jsem zvládla jen zlaté klučíky a zítra se o totéž pokusím s jejich stejně aktivními sestrami. Jak se mi zatím vedlo koukněte do FOTOALBA na "profilové" fotky Enza, Enrica a Erollka.Od: Dana Zimová
Vloženo: 3. 7. 2012, 12:41

Do FOTOALBA byly přidány fotky jednotlivých štěňátek i se jmény.Od: Dana Zimová
Vloženo: 27. 6. 2012, 10:52

Ve FOTOALBU jsou aktuální fota 6 dní starých štěňat.Od: Dana Zimová
Vloženo: 27. 6. 2012, 10:07


Štěňátkům bude zítra týden a už jsou to pořádní cvalíci. Překypují energií a vitalitou, ale také umí nádherně odpočívat. Fenečky mají sytou černou barvu a pejskové se vybarvují do výrazné zlaté jako má jejich maminka Aura.

V neděli se na své potomstvo přijel podívat i Brontés a tvářil se velice spokojeně.

Jsem velice ráda, že jsem zvolila právě tohoto psa. Brontík je nejen velice výstavně úspěšný pes, ale má i úžasnou povahu a je stále připravený ke hře či jiné činnosti. Koukněte na stránky jeho majitelky : http://www.brontes.cz/Od: Dana Zimová
Vloženo: 21. 6. 2012, 11:48

Dnes brzo ráno jsme se konečně dočkali a na svět vykoula dlouho očekávaná štěnda - 3 zlatí klučíci a 3 trikolorní slečny.

Maminka i děti jsou ve výborné kondici.

Pár prvních obrázků jsem vložila do FOTOALBA
Zároveň jsem v sekci ODCHOVY konečně doplnila alespoň základní údaje o předešlých vrzích - podrobnost doplním co nejdříveOd: Dana Zimová
Vloženo: 17. 6. 2012, 19:40

Každou chvilku se Auře narodí malá bronťata.


Omlouváme se za chyby na našich stránkách, trochu nám tu řádí šotek. Ale nebojte informace a fotečky vrhu "E", který očekáváme zde budou včas a přehledně. TO SLIBUJI !1 2 3

Odkazy:

Mezinárodně chráněná CHS:

- Certifikát -
https://picasaweb.google.com/DanaZimova/Doklady#5793996665708210610

Všeobecné:

- CMKU -
http://cmku.cz/
- Databáze KK -
http://www.smooth-collie.net/
- Infoweb KK -
http://www.grenay.cz/kratandy/
- Klub chov. kolií a sheltií -
http://www.collie-sheltie-club.cz/

Naše děti:

- Abby -
http://www.kratanda.wbs.cz/Kolie-Abby.html
- Daffynka -
http://www.fundog.cz/psi/novinky.php
- Dongo -
http://www.dongo-ztauri.cz/
- Dorado -
http://www.drystream.hu/
- Rocky a Clark -
http://hafanidlv.wz.cz/

Spřátelené KK:

- Brontés Bohemia Elenor -
http://www.brontes.cz/
- Čerys a Moon -
http://www.coromoro.estranky.cz/
- Nela a Bela -
http://www.smooth-collie.cz/bela/
- Ozzy a Bady -
http://www.smooth-collie-pesbady.wz.cz/
- Pavel Košek - agility -
http://kossek.info/
- Skip, Odie a Vigo -
http://www.collie-smooth.com/

Chovatelské stanice:

- Bohemia Balada -
http://www.bohemia-balada.cz/
- Bohemia Elenor -
http://www.bohemia-elenor.cz/
- Drystream -
http://www.drystream.hu/
- Flying Ear -
http://flyingear.eu/
- Flying Heartbreakers -
http://www.flying-heartbreakers.lu/
- Fundog + Lenkat -
http://www.fundog.cz/
- Grenay -
http://www.grenay.cz/index_grenay.html
- Krásná Louka -
http://collie.cz/
- Leneli -
http://www.leneli.cz/cz/
Všeobecná ustanovení:
Veškeré obrázky, fotografie, design stránek, zdrojový kód a obsah stránek jsou ve vlastnictví chovatelské stanice z Tau'Ri, zapsané na základě uznání FCI v registru chovatelských stanic psů všech plemen v České republice dne 18.12.2006, nebo jiných autorů a jsou chráněny autorským zákonem.
Veškeré kopírování a plagiátorství je bez předchozího souhlasu zakázáno.
Všechna práva vyhrazena.
Autor stránek: Jiří Zima
Ohlásit problém